Pelesos g. 3
Vilnius, Lietuva
Mes dirbam
kol kiti miega
+ (370) 684 13 958
info@rimarstatyba.lt

Esame atestuota statybinė įmonė

UAB Rimar Statyba, Rekvizitai

UAB „Rimar statyba“ – daugiaprofilinė statybinė įmonė, kuri sėkmingai veikia Lietuvos teritorijoje nuo 2007 metų. Aukštas profesionalumas ir unikali mūsų komandos patirtis yra kokybiškos, kompetetingos ir gražios statybos garantas, atitinkantis Lietuvos ir tarptautinių standartų reikalavimus. Mūsų tikslai: padidintas dėmesys atliekamų darbų kokybei,novatoriškų ir kūrybiškų sprendimų savo sferoje diegimas, technologinio meistriškumo siekimas.

Įmonės kodas: 301119761
PVM mokėtojo kodas: LT100003677813
SD draudėjo kodas: 669709
Įmonės vadovas: Arūnas Rimkus

Kas mes esame

Mes esame atestuota ir sekmingai veikianti statybinė kompanija, kurios viena iš prioritetinių krypčių – itin kokybiška poliuretano putų izoliacija. Mūsų įmonė yra įsikūrusi Vilniuje ir mes atliekame įvairius statybos bei termoizoliacijos darbus visoje šalyje.

UAB „Rimar statyba“ – turinti ilgalaikę patirtį bei nuolat tobulinanti savo kvalifikaciją profesionalų komanda atsakingai vykdanti savo užduotis viešajame, komerciniame ir privačiame sektoriuose.

Svarbiausias mūsų siekis yra suteikti Užsakovui galimybę, pridavus objektą, iš karto paleisti jį eksploatacijai, o gyventojams – gavus raktus, iš karto įsikelti.

Mūsų partneriai yra tarptautinės kompanijos aukštų technologijų  įrangos  ir statybinių medžiagų tiekėjai.

Ką mes darome

Statyba. Gausi daugiaprofilinių užsakymų atlikimo patirtis leidžia mums įgyvendinti visą kompleksą bendrastatybinių, apdailos ir specialių darbų, nepriklasomai nuo jų mąsto, sudėtingumo lygio ir užsakymo skubos.

Šiltinimas. Mobilių įrenginių pagalba mes atvykstame į statybvietę ir apšiltiname namus, angarus, sandėlius, rezervuarus arba bet kokias kitas patalpas. Mūsų veikla apima grindų, sienų ertmių, išorinių sienų ir stogų izoliaciją.

Visada esame pasiruošę suteikti bet kokią informaciją, susijusią su konkrečiais statybos arba šiltinimo darbų klausimais.

Mūsų vizija Inovacijos ir žingeidumas: mes nuolat domimės naujomis technologijomis ir metodais, kurie suteikia naujas galimybes.

Patirtis

Per ilgus darbo metus statyboje sukaupėme neįkanojamą patirtį, kurią pasitelkiame atliekant darbus.

Profesionalumas

Dauguma mūsų įmonės darbuotojų – aukšto lygio profesionalai, žinantys ir mokantys savo darbą.

Patikimumas

Statyboje naudojame patikimiausius sprendinius ir taikome tik patikrintas technologijomis.

Įmonės vadovas
UAB Rimar Statyba