Pelesos g. 3
Vilnius, Lietuva
Mes dirbam
kol kiti miega
+ (370) 684 13 958
info@rimarstatyba.lt

Kiti šiltinimo darbai

Daugybė šiltinimo sprendimų

Kokia šiltinimo medžizga pasirinkti?

Putplastį graužia pelės, mineralinė vata sugeria drėgmę ir netenka savo izoliacinių savybių, naudojant šilumą izoliuojančias plokštes, jų sujungimo vietose susidaro šalčio tilteliai ir t.t.

Aišku, putų poliuretaną

Purškiamas pūtų poliuretanas – tai ne tik apsauga nuo šalčio ir triukšmo gyvenamosiose patalpose. Putų poliuretanas paplitęs kaip visų tipų vamzdžių, ortakių ir šiluminių vamzdynų šilumos izoliacija.

Baseino šilumos izoliacija

Bet kurio baseino šilumos izoliacija yra labai svarbus dalykas.

Pirma, gruntas po baseinu yra žemos temperatūros, taigi, patiriami dideli šilumos nuostoliai.
Antra, jei baseinas nebus apšiltintas, tai jo apšildymui reikės didžiulių elektros sąnaudų, nes vanduo greitai atvės.

Norint sumažinti eksploatacines sąnaudas būtina numatyti baseino apšiltinimą. Medžiagų pasirinkimas šiuo atveju platus. Dažniausiai naudojamos medžiagos: keremzitbetonis, putų betonas, betono blokai, putplastis, šiluminės membranos ir t.t. Visos šios medžiagos turi bendrą trūkumą – montuojant šilumos izoliaciją, susidaro siūlės, per kurias netenkama gana nemažo šilumos kiekio, tad, medžiagos nėra labai efektyvios.

baseino_siltinimas

Mes siūlome baseinų šiltinimą purškiamu putų poliuretanu. Putų poliuretanas – tai naujausia šilumos izoliavimo medžiaga, kurios šilumos laidumo koeficientas labai žemas (0.020 w/mk), todėl galimas šiltinimo medžiagos storis tik 50 mm. Kieti PPU nepraleidžia vandens, nepūva, jų neveikia grybeliai, tai ekologiškai švari medžiaga, nepalaikanti degimo.

Eksploatavimo trukmė, esant didelei drėgmei, daugiau kaip 30 metų, o purškiant šią medžiagą, gaunamas vientisas, įvairiausių formų šilumos izoliacijos sluoksnis be siūlių ir sandūrų. Šilumos nuostoliai per baseino dugną, apšiltinus šia medžiaga, negalimi.

Be to, putų poliuretanas yra puiki apsauga nuo korozijos. Šia medžiaga galima apšiltinti įvairių formų baseinus, pagamintus iš įvairiausių medžiagų. PPU sukibimas su beveik visomis statybinėmis medžiagomis yra idealus.

Mūsų įmonės specialistai kvalifikuotai atsakys į visus Jūsų klausimus, padės pasirinkti medžiagas.

Garažo šiltinimas

Garažas daugeliui yra labai svarbi patalpa. Daugiafunkciškumas ir nedidelė kaina  – svarbus jų privalumas. Juk juose galima ne tik laikyti automobilius ir sandėliuoti daržoves. Vieni nuomoja garažus autoservisams, kiti naudoja kaip sandėlį, kiti iš tikro ten laiko mašinas. Visais išvardintais atvejais šaltas garažas nepatogus ir neefektyvus. Geriau turėti šiltą ir sausą garažą, kuriame būtų galima daryti tai, ko širdis geidžia.

garzo_siltinimas

Mūsų įmonė pristato patį geriausią garažų šiltinimo būdą – purškimą putų poliuretanu. Putų poliuretanas (PPU) – tai šiuolaikinė sudėtinė medžiaga, apjungianti šilumos, garų ir  hidroizoliaciją, o padengiant purškimo būdu, gaunama vientisa apsauga be šalčio tiltelių. PPU galima padengti įvairiausių formų įvairių statybinių medžiagų paviršius.

Svarbiausia – PPU pasižymi labai žemu šiluminio laidumo koeficientu, taigi, izoliacijos sluoksnio storis daug mažesnis, nei įprastinių medžiagų (paprastai, ne daugiau kaip 50 mm).

Garažams, esantiems nuosavų namų viduje, šiltinimas PPU – tikras atradimas. Putų poliuretanas nepraleis į namą kvapų, neleis susidaryti kondensatui, garaže bus galima įrengti plovyklą, nes jis nelaidus vandeniui ir garams.

Garažo šiltinimas – užduotis, kurią Izolto specialistai sprendžia greitai, kokybiškai, suteikdami daugiau nei 30 metų garantiją!

Automobilių šiltinimas

Mūsų įmonė apšiltina ir metalinius furgonus, įvairius krovininius automobilius ir įvairių dydžių kėbulus. Apšiltinus automobilį, kėbulo viduje palaikoma stabili temperatūra, izoliajamas garsas.

automobilio_siltinimas

Šilumos izoliacija atliekama purškiamu putų poliuretanu. Putų poliuretanas (PPU) – pati ekologiškiausia ir efektyviausia šiltinimo medžiaga šiandieną. Purškiant PPU, gaunama vientisa šilumos izoliacija – be plyšių ir šalčio tiltelių. PPU dengiama specialia įranga, kuria šiltinimo medžiagą galima padengti bet kokiu storiu.

Putų poliuretanas pasižymi puikiu sukibimu tiek su metalu, tiek su medžiu. Purškiant skystą PPU, jau po 2 sekundžių prasideda terminė reakcija ir medžiaga ima putoti, padidėja kelias dešimtis kartų. Esant tokioms savybėms, galima užpildyti bet kokią automobilio ertmę. Putų poliuretano šiluminio laidumo koeficientas yra pats žemiausias (0,02 w/mk), todėl jo sluoksnio storis yra daug mažesnis nei standartinių šiltinimo medžiagų. PPU puikiai apsaugo metalą ir nuo korozijos.

Balkonų šiltinimas

Balkonų šiltinimas – puikus būdas susikurti papildomą patogią, šiltą patalpą arba paprasčiausiai praplėsti greta esantį kambarį. Be to, šiuolaikinės šiltinimo technologijos leidžia užtikrinti aukštą šiltinimo lygį, kai nebereikia papildomai apšildyti balkono arba toks apšildymas būna minimalus.

Mūsų įmonė siūlo lodžijų ir balkonų šiltinimą, taikant šiuolaikines technologijas – šiltinimą purškiamu ar užpilamu putų poliuretanu (PPU).

Putų poliuretanas – medžiaga, kurios šiluminio laidumo koeficientas yra pats mažiausias iš visų šiandieną naudojamų medžiagų. Tai leidžia sumažinti šiluminės izoliacijos storį, o tai labai svarbu, šiltinant lodžijas, nes leidžia maksimaliai išnaudoti naudingą plotą. Be to, taikant purškimo ir užliejimo metodus, gaunama vientisa, besiūlė danga, neturinti šalčio tiltelių, o tai stipriai padidina šiluminės izoliacijos sluoksnio efektyvumą.

lodziu_siltinimas

Šiltinant lodžijas ir balkonus, svarbu užtikrinti jų hermetiškumą, apsaugoti nuo drėgmės, vėjo ir išorinio triukšmo. naudojant putų poliuretaną, visi šie uždaviniai išsprendžiami vienu kartu – dėl savo sandaros putų poliuretanas nepraleidžia drėgmės, vėjo, nepūva, trukdo plisti bakterijoms ir grybeliams, taip pat gerai izoliuoja garsą. Išpurškus lodžiją putų poliuretanu, ji yra puikiai izoliuota.

Lodžijų ir balkonų šiltinimo PPU  privalumai:

Dėl puikių medžiagos šilumos izoliacinių savybių taupomas plotas (PPU storis 40-60 mm);
Putų poliuretano naudojimas užtikrina namo ir lodžijos garso, garų, šilumos ir hidroizoliaciją, nebereikia papildomų medžiagų ir konstrukcijų;
Naudojant PPUškiamą ar užpilamą poliuretaną, gaunamas vientisas, besiūlis, be šalčio tiltelių sluoksnis ant bet kokios konfigūracijos paviršiaus;
Putų poliuretanas puikiai sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis, ar tai būtų plytos, betonas, plienas, įvairios apdailos medžiagos, nebūtinas specialus paviršiaus paruošimas;
Putų poliuretano tankis nedidelis, tad šiltinimo medžiagos sluoksnis bus lengvas, lodžijos ir balkono konstrukcijos nepatirs apkrovos;
Ekologiškai švari medžiaga;
Atsparumas karščiui ir priešgaisrinis saugumas – putų poliuretanas nedegus ir gęsta, jei nėra atviros ugnies;
Greitai dengiamas – dviejų žmonių brigada putų poliuretanu išpurkš paruoštą paviršių per kelias valandas;
Sąlyginai nebrangi medžiaga.

Skiriamoji lodžijų arba balkonų šiltinimo putų poliuretanu ypatybė – labai greitai atliekami darbai. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai, naudodami specialią įrangą, vientisu šiluminės izoliacijos sluoksniu padengs sienas ir lubas tik per kelias valandas! Be to, praktiškai nereikalingi paruošiamieji darbai – putų poliuretanas puikiai sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis, tereikia nuo paviršiaus pašalinti purvą.

PPU sudėtyje nėra fenolio ir stirolio – medžiagų, pripažintų kenksmingomis žmogaus sveikatai. Poliuretanas, sukietėjęs per  20 sekundžių, nebeišskiria nieko ir yra laikomas biologiškai neutralia medžiaga. Apšiltinus lodžijas, iš karto galima imtis kitų apdailos darbų.

Lodžijų šiltinimas – tai užduotis, kurią mes žinome, kaip išspręsti efektyviausiai ir per trumpiausią laiką. Mūsų įmonės specializacija – šiltinimas purškiamu putų poliuretanu. Šiuolaikinis šilumos izoliacijos kontrolės metodas leidžia mums teigti, kad lodžijų šiltinimas purškiamu PPU – pats geriausias šiltinimo būdas, be jokių išimčių.

Nė viena kita iš egzistuojančių šiltinimo medžiagų negarantuoja tokių rezultatų!

Dargi, putų poliuretano storis tik 40-50mm, tai reiškia, kad daugiau vietos lieka naudingajam plotui, kas ypač svarbu lodžijose ar balkonuose.
PPU – tai šilumos, garų, triukšmo ir hidroizoliacija – viename. Padengus putų poliuretanu, nebereikalinga garų izoliacija.