Pelesos g. 3
Vilnius, Lietuva
Mes dirbam
kol kiti miega
+ (370) 684 13 958
info@rimarstatyba.lt

Statybos darbai

Nauju statinių statyba I Statinių remontas ir rekonstravimas

UAB "Rimar statyba" – daugiaprofilinė statybinė įmonė, sėkmingai veikia  nuo 2007 metų.

Maksimaliai patenkinti Užsakovo reikalavimus realizuojant įvairaus sudėtingumo projektus, nuo sodo namelio iki stambaus pramoninio objekto, įvairiomis gamtinėmis-klimatinėmis sąlygomis, nepaisant objekto vietos ir grunto tipo.

Visas bendrastatybinių darbų kompleksas

Bendrastatybiniai darbai, be abejo, yra labiausiai atsakinga projekto dalis, būsimo statinio pagrindas. Šiuos darbus sudaro monolitiniai darbai, plytų dėjimas, žemės ir montavimo darbai, o tai pat teritorijos sutvarkymas. Gausi daugiaprofilinių užsakymų atlikimo patirtis leidžia mums įgyvendinti visą kompleksą bendrastatybinių, apdailos ir specialių darbų, nepriklasomai nuo jų mąsto, sudėtingumo lygio ir užsakymo skubos.

Nepriekaištinga darbų atlikimo kokybė pasiekiama įvairių faktorių dėka, tarp kurių pagrindiniu yra turima aukščiausio lygio įranga bei specialistų profesionalumas.

Apdailos darbai

Apdailos darbai – baigiamasis etapas, priduodant bet kurį statinį. Apdailos darbų specifika yra sudėtinga ir pasireiškia didele medžiagų įvairove bei apdailos darbų rūšimis. Mūsų patyrę meistrai ir darbinikai gali įvertinti gausybę niuansų, realizuojant šį baigiamąjį etapą.

Pirminės apdailos metu vyksta sienų, lubų tinkavimas, grindų betonavimas.

Galutinį statinio paruošimo eksploatacijos darbų metu vyksta sienų ir lubų plitelių klojimas, tinkavimas ir sienų dažymas, įvairių tipų pakabinamų lubų montavimas nuo gipso kartono iki įtempiamų, visų tipų grindų įrengimas,o taip pat visų reikiamų komunikacijų tiesimas.

Bet kurio mūsų projekto vykdymas yra realizuojamas kaip vientisas kompleksiškas procesas, kuriant paruoštą statybinę produkciją, pradedant architektūriniu projektu ir baigiant objekto pridavimu eksploatacijai.

Svarbiausias mūsų siekis yra suteikti Užsakovui galimybę, pridavus objektą, iš karto paleisti jį komercinei eksploatacijai, o gyventojams – gavus raktus, iš karto įsikelti. Tuo pačiu mes esame pasiruošę pilnu pajėgumu vykdyti garantinius įsipareigojimus viso numatyto garantinio laikotarpio metu.

Mūsų paslaugų asortimentą tai pat sudaro langų ir durų įrengimas, tapetų klijavimas, kiliminės dangos klojimas, dekorativinis tinkavimas bei fasadų apdaila.

Visi darbai vykdomi kompleksiškai pagal suderintą planą, kuomet baigę darbus, gaunate puikų ergonomišką ir funkcionalų statinį.

Vykdant projektus naudojame pačią moderniausią įrangą bei išskirtinai kokybiškas medžiagas iš patikimų gamintojų. Apdailos darbai vykdomi aukštos kvalifikacijos specialistų.

Specialūs darbai

Elektros darbai ir santechnika

Vykdant specialius darbus, tiesiami vidiniai ir išoriniai tinklai, vykdomi santechnikos, elektros darbai, tai pat ventiliacija, šildymas, kondicionavimas, mažos įtampos sistemos.

Santechnikos darbus sudaro šalto ir karšto vandens tiekimo sistemų bei kanalizacijų montavimas, šildymo įrangos montavimas ir pajungimas. Įmonės specialistai nuolat stebi naujų technologijų atsiradimą santechninių darbų ir medžiagų srityje.

Visi specialūs darbai tai pat vykdomi aukštos kvalifikacijos specialistų, naudojant modernius mechanizmus ir įrangą, viršijant numatytus terminus.

Užbaigtumas100%

Mums svarbu atlikti darbus laiku


Pasirašant sutartį, mes numatome visų darbų terminus ir vykdome darbus be vėlavimų. Tvarkytis su šia užduotimi mums padeda ilgalaikė patirtis statybų srityje bei visas spektras reikiamų specialistų.

Profesionalus požiūris visuose statybos etapuose.

Pagrindinis mūsų personalo parinkimo principas – įdarbinti tik aukščiausios kvalifikacijos specialistus, turinčius rimtą darbo patirtį.

Nuolat rūpinames mūsų teikiamų paslaugų kokybe.

Nuolat tobuliname mūsų personalo pasiruošimo lygį, tai pat savo materialinę bazę, stebime naujų technologijų ir medžiagų atsiradimą rinkoje.

Mūsų specialistai sugeba įgyvendinti drąsiausius Jūsų norus, statant, remontojant ar vykdant apdailos darbus patalpose.

Ilgalaikė mūsų meistrų patirtis suteiks galimybę rasti geriausius sprendimus, tenkinant Užsakovo lūkesčius, įvertinus galiojančią įstatyminę bazę, higienos reikalavimus bei kitus norminius aktus. Mums atlikus visus darbus, patalpos bus ne tik patrauklios ilgus metus, bet patogios ir saugios Jums ir Jūsų artimiesiems.

Kreipiantis į UAB „Rimar statyba“ Užsakovas mūsų virtuoziškai dirbančių meistrų dėka gauna ne tik aukštą paslaugų kokybę lojaliomis ir prieinamomis kainomis, bet ir laiku įvykdytus darbus.

Individualus požiūris į klientą ir griežtas kliento interesų paisymas yra mūsų įmonės privalumas.

  • «Rimar» - tai profesionalų komanda atsakingai vykdanti savo užduotis turinti ilgalaikę patirtį bei nuolat tobulinanti savo kvalifikaciją.
  • Mūsų specialistų kvalifikacija, patirtis bei plati technologinė bazė leidžia mums vykdyti įvairaus profilio projektus.
  • Patikima turimų tiekėjų bazė ir gebėjimas optmizuoti savo veiklą, neleidžia prastovoms atsirasti mūsų vykdomų projektų procese.